zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

bike filmy znalezione w necie

Ricky Catanzariti na Instagramie w 2015 roku

Mamy 2016, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by nie zmontować klipów z poprzedniego roku. Tak właśnie zrobił Ricky Catanzariti ze swoimi instagramowymi nagrywkami. Który numer podoba Wam się najbardziej?


Zamek3
skomentuj

Joris Coulomb: Maya Grip Promo

Dobre gripy to podstawa udanej jazdy. Joris Coulomb jeździ z gripami Maya od Shadow. Właśnie pojawiło się ich promo.


Zamek3
skomentuj

Tyler Ellis dla S&M

Spoty DIY, podwórka, schody, a nawet dachy. Jest tu wszystko, o czym możecie tylko pomyśleć. Tyler pokazał, że zna się na rzeczy.


Zamek3
skomentuj

Trey Turner - Welcome to Morningwood Energy

Nie RedBull, nie Monster. To Morningwood Energy przywitało w teamie Trey'a Turnera. Oby miał teraz jeszcze więcej powera do nagrywek!


Zamek3
skomentuj

Jordan Capece i Ethan Cole dla Merritt

Merritt wspiera Jordana i Ethana, więc nic dziwnego, że chłopaki chcieli się odwdzięczyć. Panowie nagrali wspólny montaż na skateparku. Niech Was to nie zrazi, bo tricki są dobre!


Zamek3
skomentuj

THE WEBBIE SHOW 3

Długo wyczekiwane THE WEBBIE SHOW 3 już jest! Mark Webb powrócił po różnych kontuzjach w wielkim stylu. Koniec czytania, wciskajcie "play"!


Zamek3
skomentuj

Podwórkowe jazdki Mata Hoffmana

Widząc w tytule nazwisko Hoffman, od razu wiecie, że nie możecie tego przegapić. Kto nie chciałby mieć takiego podwórka...


Zamek3
skomentuj

Cult x Vans V3

Jakiś czas temu doszło do współpracy dwóch znanych marek. Cult i Vans wspólnie zaprojektowali buty Old School Pro. Sprawdźcie, jak je promują!


Zamek3
skomentuj

Dzień z Kevinem Kalkoffem

Kevin, wraz z paroma riderami, uderzył na park we francuskim mieście Annecy. Potem wyruszyli na przeszkody pod dachem, by następnie zakończyć dzień na premierze nowego wideo Kevina. Brzmi nieźle, co?


Zamek3
skomentuj

The Pyradice BMX - "Talk To Me Nice"

The Pyradice BMX, w składzie Demarcus Paul, Joe Niranonta i Anthony Derosa, nagrało nowe wideo pod tytułem "Talk To Me Nice". Spodziewajcie się dobrych streetowych numerów.


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 60
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies