zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

bike informacje

Adam Broderick: Street Steeze & Hospital Fees

Adam sam przyznał, że ciężko pracował nad tym editem. Nic dodać, nic ująć - to po prostu trzeba zobaczyć.


Zamek3
skomentuj

Corey Bohan na Van Doren Invitational

Fajnie, że riderzy decydują się na nagrywanie tego typu vlogów. Fani mają okazję zajrzeć tam, gdzie do tej pory nie mieli okazji. Corey Bohan ponagrywał co nieco na Van Doren Invitational.


Zamek3
skomentuj

S&M LBCroutons

Team Canada odwiedził Long Beach. Wystarczył im tydzień, by nagrać, co trzeba. Na rowerach: Isaac Barnes, Andrew Schubert, Keith Hartwell, Dylan Ambrose i Hobie Doan.


Zamek3
skomentuj

Reed Stark we Francji

Podczas tripu BSD, Reed Stark powyjaśniał na ciekawych spotach we Francji. Gościnnie pojawiają się: Luc LeGrand, Ben Gea, John Garcia, Jeremie Carrere.


Zamek3
skomentuj

CROSS WORLDS: Kostya Andreev x Alex Nikulin

Kostya Andreev i Alex Nikulin to dwóch topowych riderów FISE, pochodzących z Rosji. Właśnie tam wybierzemy się razem z nimi, przy pomocy wideo "CROSS WORLDS". Czekają na Was nagrywki z Petersburga, Krasnodara oraz Moskwy.


Zamek3
skomentuj

Garrett Reynolds V2 Frame Promo

Nie ma to jak słoneczna Kalifornia. Właśnie tam Garrett Reynolds postanowił wrzucić kilka tricków do promo swojej ramy V2 od Fiend BMX.


Zamek3
skomentuj

Jono Hopping - Battle Fork II - Subrosa Brand BMX

Jono Hopping promuje nowe widełki od Subrosa. Jest to model Battle Fork II dostępny w kolorze czarnym. Jak Wam się widzi?


Zamek3
skomentuj

Nowy setup Jasona Phelana

Składanie nowego roweru to czynność, której zawsze towarzyszy mnóstwo szczęścia. Oprócz tego, pierwsze jazdki na nowym sprzęcie odbywają się pod wpływem większej zajawki. Jason Phelan wykorzystał ramę GT do budowy nowego roweru.


Zamek3
skomentuj

Tak pracuje Chad DeGroot

"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu" - znacie te słowa? Konfucjusz miał sporo racji. Patent ten sprawdził Chad DeGroot, który właśnie tak pracuje w swoim sklepie.


Zamek3
skomentuj

Riderzy BMX przejmują ulice Nowego Jorku

Nowy Jork kojarzy mi się ze świetną deskorolką, ale z tego co widzę, riderzy BMX też potrafią się dobrze bawić. Mnóstwo gości pojawiło się na jamie pod osłoną nocy. Nie przejmowali się niczym, liczył się tylko BMX.


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 87
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies