zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

bike informacje

Not For Nothing - Part III

To trzecia i niestety ostatnia część "Not For Nothing". Klipy pochodzą głownie z Nowego Jorku i Los Angeles. Na rowerach: Mike Stahl, Southside Mike, Aaron Sanchez, Peter Cappello, Sam Downs, Isaiah Walker, Garrett Darr, Ryan Olson, Shawn Wayne oraz Stefan Cyrano Needham.


Zamek3
skomentuj

Crucial BMX x Subrosa x Seventies Distribution - Emerson Morgan

Emerson Morgan uderzył na ulice, by nabić na nich kolejny level! Jego nowy part, który powstał z tego materiału, został wypuszczony pod szyldem Crucial BMX x Subrosa x Seventies Distribution.


Zamek3
skomentuj

Justin Gautreau walczy z El Toro

El Toro to zabójcze schody. Justin Gautreau aka LIL JUICE postanowił z nimi zawalczyć. Nic dziwnego, że po takim bangerze Cult chciał przygarnął go pod swoje skrzydła.


Zamek3
skomentuj

Bas van Steenbergen pędzi w dół '"Dream Slalom"

Rozgrzewajcie komputery, bo wideo w 4K! Zobaczcie, jak Bas van Steenbergen pędzi w dół '"Dream Slalom, w nowej produkcji spod logo Red Bulla. Jeżeli gustujecie w dircie, bardzo dobrze trafiliście.


Zamek3
skomentuj

Andre Jesus w montażu dla marki Colony

Andre Jesus to team rider Colony pochodzący z Brazylii. Potrafi jeździc dosłownie po wszystkim - czy to park drewniany, czy betonowy. Solidnie.


Zamek3
skomentuj

Wideo z Vans Am Jam

Chwilami ciężko uwierzyć, że to amatorzy. Dzieciaki pokazały klasę podczas tegorocznego Vans Am Jam. To jest niesamowite.


Zamek3
skomentuj

Tyler Valentik - letni montaż

Mamy lato, a więc powinniśmy zostać zawaleni letnimi montażami. Tyler na betonowych skateparkach i spotach pokazał, jak korzysta z pięknej pogody.


Zamek3
skomentuj

Nagrania do "Comme à la Maison" - Anthony Perrin i Matthias Dandois

Na ulicach Paryża rozgrywała się akcja do "Comme à la Maison". W projekcie Red Bulla udział wzięli Anthony Perrin i Matthias Dandois, których macie okazję zobaczyć teraz zza kulis. Wideo zostało nagrane w 1,5 dnia.


Zamek3
skomentuj

Brad Simms i przygody w Etiopii

Nie jest żadną tajemnicą to, że Brad Simms często podróżuje. Kocha to, tak samo jak jazdę na rowerze i to jest fajne. Jesteście ciekawi co spotkało go na ostatnim tripie w Etiopii?


Zamek3
skomentuj

Kevin Kalkoff i Thomas Benedetti jedzą darmowe burgery

Burger, fryteczki... Nie ma to jak być sponsorowanym przez restaurację. To właśnie do teamu The Roster dołączyli Kevin Kalkoff i Thomas Benedetti. Gratulujemy i smacznego!


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 126
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies