zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

breakdance informacje

Fingers breakdance training

Krótka historia o tym jak ważne jest wybaczanie przyjaciołom ich wpadek ;)
kiwibezpest
skomentuj

V urodziny Mad Skillz - fotorelacja

7 maja w Goleniowskim Domu Kultury miały miejsce 5 urodziny ekipy Mad Skillz.


Redakcja
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (46)

Cetowy na nogach, ma się lepiej

Bartek stanął na nogach i da się z nim porozmawiać. To duży krok do przodu w rehabilitacji. Cetowy nadal potrzebuje wsparcia finansowego, więc zachęcam do przekazania mu 1% podatku i wpłacenia darowizny.


Zamek3
skomentuj

Sinior Skład Family Street Showcase Trailer 2014

Sinior Skład Family ma nam coś do pokazania. Przed Wami 2-minutowe wideo, w którym tańczą: Shogun, Sierber, Mąka, Merrenda, Kubik, Makossa, Pysio, Skoora i Andzia.Zamek3
skomentuj

Policjant przyjmuje wyzwanie i miażdży przeciwnika

Nowojorskie metro, dzień jak każdy inny, ludzie śpieszący się do pracy, kilku performerów i taneczna bitwa. Nagle w kole pojawia się policjant, ale nie ma zamiaru przerywać zabawy, tylko przyjmuje wyzwanie i pokazuje... co to jest wysokiej jakości breakdance. Miazga.
Kroolik78
skomentuj

Wyjątkowy pokaz cyrkowy

Opuszczona fabryka, wyjątkowa grupa cyrkowa Circulus i akrobacje na poziomie niedostępnym dla zwykłego śmiertelnika. Mix gimnastyki, parkouru, free runningu, breakdancingu, połączone z ewolucjami na trampolinie i obręczach. Wyjątkowe widowisko z muzyką Amona Tobina w tle, powinno spodobać się każdemu.


Kroolik78
skomentuj

Warsaw Challenge powraca

Warsaw Challenge w 2011 roku cieszył się rekordową frekwencją. Niestety, zawody upadły, bo miasto nie dołożyło środków, ale w 2014 roku wraca na dobre! Wbijajcie 10 i 11 maja do Parku Sowińskiego!


Zamek3
skomentuj

Polska dla Cetowego - drugi dzień imprezy

Zapewne pamiętacie o tragedii jaka przydarzyła się Cetowemu. B-boy'owi nadal potrzebna jest duża ilość pieniędzy na leczenie (około 52000 złotych) i w tym celu są organizowane imprezy charytatywne. Przed Wami wideo z drugiego dnia jednej z nich.


Zamek3
skomentuj

Relacja z imprezy dla Cetowego

Cetowy uległ wypadkowi. B-boy wybudził się ze śpiączki i nadal potrzebuje pieniędzy na rehabilitację. Dobrze, że ma tak wspaniałych kumpli, którzy pomagają w zbiórce pieniędzy chociażby poprzez organizację imprezy w Tarnowie.


Zamek3
skomentuj

Lionz Of Zion vs Floor Obsessions - Rhythm Spotlight XI

Do finału 2 na 2 podczas imprezy Rhythm Spotlight XI dostali się Lionz Of Zion i Floor Obsessions, którzy zmierzyli się ze sobą. Wygrali ci drudzy i to w jakim stylu!


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 111
• ©2004-2021 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies