zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

deskorolka / skateboard artykuły

Szkoła deskorolki

Akademia Desek również w zimę


Ana357
komentarzy (1)

No problemo 3

Yoł!

Niedawno była premierą filmu deskorolkowego prosto z stolicy zachodniopomorskiego. Wyreżyserowany przez Pawła Morozinskiegom
dominosloma
skomentuj

RECENZJA - Es Accel Sq

Siema skejty!!!

Mała recenzja bucików poniżej.

Amerykańskie buty wykonane z zamszu.Podeszwa wykonana z tworzywa sztucznego.Dostępne w wielu kolorach (czarny, granatowy, brązowy...).wkładka STI foam.Wyglądają jak zwykłe trampki ale nimi nie są. 
dominosloma
skomentuj

Recenzja butów Filament MOOSE Raven

Niedawno, za sprawą dystrybucji Ambassadors, wjechały do Polski buty Filament. Miałem okazję przetestować model MOOSE Raven. Sprawdźcie, jak się spisały na desce.


Zamek3
skomentuj

Śmierć Dylana Riedera

Po przegranej walce z białaczką Dylan Rieder zmarł w tę środę. Jest to smutny dzień nie tylko dla deskorolkowego środowiska ale też dla amerykańskiego środowiska show-biznesu.


badskater
skomentuj

Z drugiej strony obiektywu: Atiba Jefferson

Wczoraj informowaliśmy Was o Sukcesie RBS'a i dostaniu się do The Skateboard Mag - dziś chciałbym przybliżyć sylwetkę postaci, która od już od dekad jest związana z deskorokową fotografią... oto Atiba Jefferson


badskater
skomentuj

Miłosz Rebeś na rozkładówce The Skateboard Mag

Wielki sukces dla RBS Photo! Nasz rodzimy skate-fotograf został wyróżniony i to jego zdjęcie spośród wielu zostanie opublikowane w 153 numerze magazynu The Skateboard Mag


badskater
skomentuj

Throwback Thursday, czyli powrót do przeszłości

Tego tytułu nie trzeba nikomu przedstawiać - pierwsza udana gra komputerowa, która zmieniła oblicze deskorolki i skłoniła wielu do wstania od kompa i podoboju krawężników i ulic.


badskater
skomentuj

Do takiej szkoły, aż chce się wracać!

Znasz to uczucie, kiedy za oknem jest piękna pogoda a Ty musisz siedzieć w szkole? W niektóych szkołach WF to nie bieganie za piłką a prawdziwa szkoła deskorolki!


badskater
skomentuj

Recenzja butów DC Wes Kremer II

Pamiętacie premierę butów Wes Kremer II od DC? Tak się składa, że przez prawie cały lipiec miałem okazję w nich pojeździć i je sprawdzić. Niestety, nie obeszło się bez kontuzji kostki oraz pięty, przez co w rzeczywistości jeździłem krócej, ale wystarczająco, by wyrobić sobię na ich temat opinię. Czy zgodnie z hasłem "Wes We can" mamy do czynienia z butem idealnym? Czy DC "potrafi"?
Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 349
• ©2004-2021 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies