zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

deskorolka / skateboard artykuły


Szybki test: deck Ten Skateboards

Niedawno dostałem na recenzję dwie deski od firmy Ten Skateboards. Najszerszą z nich - 8.5" przykręciłem do trucków i sprawdziłem jak się spisuje. Paczka miała zostać wysłana jeszcze jak termometr za oknem wskazywał 20 stopni Celsjusza, ale z powodu touru wszystko przesunęło się w czasie. Lepiej późno niż wcale. Zobaczcie czy warto nabyć sprzęt tego producenta!


Zamek3
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (12)

Adrian Smardz x Andegrand.pl

Miło Nam poinformować, że od tego sezonu Andegrand.pl wspiera Adriana Smardza! Adrian to mega zajawkowicz z Południa Polski katający na skateboardzie oraz snowboardzie, który lubi przyatakować kąty oraz latać na największych kikerach!
Rudy-RSM
komentarzy (5)

zobacz wszystkie zdjęcia (3)

Relacja z otwarcie nowego skateparku w Świnoujściu

Turbo akcja spontan, wszystko ogarnięte na mega ziperce ale przy tym w 100% na skate zajawie i udało się otworzyć nowy skatepark w Świnoujściu!
Rudy-RSM
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (74)

BATB3: Relacja z finałów

Tu ekipa Battle at the Buksy! W ubiegłą niedzielę rozegraliśmy finały trzeciej edycji naszej imprezy, pierwotnie miała to być sobota, ale pogoda wolała chyba abyśmy wszyscy wpadli w niedzielę. Bez zamulania, po kilku dniach deszczu postanowiliśmy zebrać się na miejscu wcześniej, aby ogarnąć pole do gry i park to stanu pozwalającego nam rozegrać finały.


BATBuksy
skomentuj

BATB3: Podsumowanie 1/4 finałów.

Battle at the Buksy przedstawia komplet pojedynków 1/4 finałów!
BATBuksy
skomentuj

Wilkie finały Battle At The Buksy #3

Już w najbliższą sobotę, 11.10 o godzinie 14.00 na Skateparku na osiedlu Bukowym, ulicy Seledynowej 50 odbędą się wielkie finały trzeciej edycji Battle at the Buksy "Prawy vs Lewy brzeg"!
BATBuksy
skomentuj

Converse CONS x Polar Skate Co.

Converse, tej jesieni przedstawia pierwszą kolekcję Converse CONS Polar Skate Co., która otwiera współpracę z inspirującą szwedzką skateboardingową marką, założoną w 2010 roku przez Pontusa Alv - ambasadora Converse CONS. Kolekcja składa się z siedmiu produktów z charakterystycznym już logo Polar Skate Co. i oddaje twórczą postawę obu marek.


Rudy-RSM
komentarzy (1)

BATB 3, Juryniec vs Barbarski.

Starcie Łukasza "Jurego" Juryńca i Tomka "Gerbera" Barbarskiego było absolutnym hitem 1/8 finałów, chyba nie trzeba tłumaczyć dlaczego... Bez zbędnego nawijania, łapcie walkę!
BATBuksy
skomentuj

BATB 3, Brusanowski vs Kantorczyk.

Nasz kamerzysta - Vegas Production, to prawdziwy profesjonalista, mamy poniedziałek, a zrobione jest już 5 pojedynków, wow!
BATBuksy
skomentuj

BATB3, Młynarczyk vs Solarz & Koszelnik vs Prusak.

Lecimy gorąco z tematem, nie ma zamulania! Mimo, że graliśmy w sobotę, to mam dla was pojedynki numer trzy i cztery!
BATBuksy
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 1, gości: 145
666gosc666
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies