zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

extreme

Otwarcie placu parkour na Woodward West

W USA mają wszystko. Genialne skateparki, a nawet specjalne miejsca przygotowane do trenowanie parkouru. Taki właśnie obiekt stanął na Woodward West.


Zamek3
skomentuj

Pod Platanami - fotorelacja

5 czerwca miała miejsce impreza "Pod Platanami" na szczecińskich Jasnych Błoniach. Wielki Piknik Pasji jest Spotkaniem Organizacji Pozarządowych Pod Platanami, który odbył się po raz 15.


Redakcja
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (79)

Chillers

Jest straszny "pojazd" na hulajnogi, szczególnie ze strony deskorolkowców. Powiem tak, każdy rodzaj aktywności jest dobry, a jeśli ktoś jeździ jak goście na załączonym filmiku, to tym bardziej. Przed Wami drużyna Elyts Footwear w składzie: Cory Vanlew, Pepito Gonzalez, Vincent Kudrna i Elliott Arnold.


Zamek3
skomentuj

Formula Drift Atlanta - finał zawodów

Do finału zawodów Formula Drift Atlanta dobrnęli, a raczej prześlizgnęli się Vaughn Gittin Jr. oraz Daijiro Yoshihara. Który z nich lepiej wchodził w zakręty? Który z nich wylądował na najwyższym miejscu podium? Sprawdźcie sami!


Zamek3
skomentuj

Pełna kontrola nad hoverboardem

Jeszcze jedna pozycja na dziś od Olega. Na ile można zaufać hoverboardowi? Jeden niekontrolowany ruch i śmierć na miejscu.


Zamek3
skomentuj

On The Edge, czyli nie róbcie tego w domu...

..., choć lepiej w domu niż na krawędzi dachu budynku. Oleg Cricket nie wie, co to strach. Fajnie, że wciąż żyje!


Zamek3
skomentuj

co o tym myślicie?

Herman-Sam na Sam sprawdzajcie!


matsha93
skomentuj

Dougie Lampkin - trialowe szaleństwo

Już wieku 3 lat Dougie Lampkin interesował się motorami, by później zostać 17-letnim Mistrzem Europy. Te dwa koła są dla niego niczym nogi. Właściwie, kto wie czy nie czuje się na nich pewniej?


Zamek3
skomentuj

AO Norymberga Street Jam Vol. 1

W Niemieckim mieście Norymberga, w ubiegłym roku, odbyła się pierwsza edycja jamu - Norymberga Street Jam Vol. 1. Impreza była wielkim sukcesem, bowiem zjechali się riderzy z całej Europy. Przed Wami krótka wideorelacja.


Zamek3
skomentuj

Spring Cleaning: Elliott Arnold

Wszyscy, którzy choć trochę siedzą w hulajnodze, doskonale kojarzą Elliotta. Robi na streecie wszystko, na co ma ochotę. Ostatnio pod szyldem Elyts Footwear.


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 45
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies