Deskorolka Buty Czapki Kurtki Koszulki Snowboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

extreme

Brad Ackermann w trasie - wideo

Niektórzy to mają dobrze. Na przykład, Brad Ackermann śmigał sobie w Barcelonie, Rotterdamie i Anglii. Za kamerę odpowiada Rudy Garcia. To jeszcze nie wszystko, bo zostało już zapowiedziane, że zbliża się w tym roku coś mocnego od Brada.


Zamek3
skomentuj

Sky High: Ryan Ruegg

Podczas pobytu w słonecznej Kalifornii, Ryan miał czas na katowanie i nagrywanie klipów dla sponsorów. Oto, co przygotował dla Sky High.


Zamek3
skomentuj

Pro deck Rubena Rodrigueza w AO Scooters

Alpha Omega nagrodziła Rubena Rodrigueza, za dobrą jazdę, prezentem w postaci promodelu decku. Gościu lata z wielkich rzeczy, zdecydowanie na to zasługiwał.

PS. mam nadzieję, że pamiętacie jeszcze test decku AO.
Zamek3
skomentuj


Diverse NIGHT of the JUMPs: "Nigdy nie przestaję pracować nad nowymi trickami" - wywiad z dwukrotnym Mistrzem Świata FMX

Maikel Melero wdarł się przebojem na międzynarodową arenę Freestyle Motocrossową w 2010 roku, kiedy podczas Red Bull X-Fighters w Madrycie wygrał dziką kartę i wystartował w konkursie głównym. Od tego czasu bywało raz lepiej, raz gorzej, ale sam Maikel nie może narzekać. Jest dwukrotnym Mistrzem Świata FMX, stanął także na podium X-Fighters, jednak nadal jest głodny zwycięstw i ma spory apetyt na trzeci tytuł mistrzowski z rzędu. Już za niecałe trzy tygodnie zobaczymy go w TAURON Arenie Kraków, więc z tej okazji zadaliśmy Hiszpanowi kilka pytań.


Redakcja
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Pierwszy na świecie backflip wykonany przez kobietę na wózku inwalidzkim

Katherine Beattie została pierwszą kobietą na świecie, która wykonała backflipa na wózku inwalidzkim. Taki materiał może zmotywować wiele osób, które trafiły na wózek, do działania. Oby tak się stało!


Zamek3
skomentuj


Supercross po raz pierwszy w historii zagości w Polsce

Po niesamowitym 2015 roku, z wyprzedanymi arenami na Pomorzu i w Małopolsce, Sportainment przedstawia kolejny po FMX, niezwykle emocjonujący format. Pierwsza w historii Polski odsłona Supercrossu zawita 15 października do łódzkiej Atlas Areny.


Redakcja
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Czapka z daszkiem NEW ERA 9FORTY league essenials

  • zapięcie typu strapback
  • sześć paneli
  • wygięty profilowany daszek - bejsbolówka
  • lekko usztywniany przód
  • wyszywana flaga NEW ERA z boku
  • otwory wentylacyjne 
skateshop
zobacz w sklepie


Diverse NIGHT of the JUMPs: dwukrotny mistrz świata nie do zatrzymania

Aktualny mistrz świata - Maikel Melero - ponownie udowadnia, że jest w świetnej formie. W ostatni weekend stycznia podczas inauguracji cyklu Mistrzostw Świata FMX w Bazylei ponownie nie miał sobie równych. Hiszpan ma już w tym sezonie na swoim koncie cztery zwycięstwa z rzędu i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie planował zwolnić tempo.


Redakcja
skomentuj


Diverse NIGHT of the JUMPs: zawodnicy rozpoczęli sezon w Austrii

Niezwykle emocjonująco rozpoczął się tegoroczny sezon NIGHT of the JUMPs. Pomimo zimowej pory i utrudnionych warunków do treningu zawodnicy zaprezentowali w Linz niesamowite tricki, a urzędujący Mistrz Świata - Maikel Melero dwukrotnie podczas minionego weekendu pokazał, że w pełni zasłużył na swój tytuł.


Redakcja
skomentuj

Hunter Bechtle - Elyts Footwear

W ubiegłym roku widzieliśmy part Hunerta dla Elyts. Nadszedł czas na update. Nie bez powodu cały czas trzymają go w teamie.


Zamek3
skomentuj


kmilkmil
komentarzy (1)

<<<2 ...3 ...4 ... 5 ... 6... 7... 8>>>

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 63
• ©2004-2019 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies