Deskorolka Buty Czapki Kurtki Koszulki Snowboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

extreme artykuły


Diverse NIGHT of the JUMPs: "Nigdy nie przestaję pracować nad nowymi trickami" - wywiad z dwukrotnym Mistrzem Świata FMX

Maikel Melero wdarł się przebojem na międzynarodową arenę Freestyle Motocrossową w 2010 roku, kiedy podczas Red Bull X-Fighters w Madrycie wygrał dziką kartę i wystartował w konkursie głównym. Od tego czasu bywało raz lepiej, raz gorzej, ale sam Maikel nie może narzekać. Jest dwukrotnym Mistrzem Świata FMX, stanął także na podium X-Fighters, jednak nadal jest głodny zwycięstw i ma spory apetyt na trzeci tytuł mistrzowski z rzędu. Już za niecałe trzy tygodnie zobaczymy go w TAURON Arenie Kraków, więc z tej okazji zadaliśmy Hiszpanowi kilka pytań.


Redakcja
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (5)

SKIM PARK Szczecin! głosuj na projekt w ramach SBO 2016!

"Skim Park" to projekt kompleksowej, nowoczesnej i tematycznej infrastruktury sportowo - rekreacyjnej, który powstał z myślą o stworzeniu najlepszych i jednocześnie nieznanych dotąd warunków mogących upowszechniać oraz rozwijać skimboarding! Zadanie może zostać zrealizowane w Szczecinie w ramach Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego 2016 i byłaby to pierwsza tego typu inwestycja na świecie!Rudy-RSM
skomentuj


Relacja Campus Akademicki 2015 - Łazy

Uffff udało się Anderkowa ekipa po raz kolejny przeżyła Campus Akademicki, który odbył się tym razem w Łazach koło Mielna.


Rudy-RSM
komentarzy (2)


zobacz wszystkie zdjęcia (47)

Wake Camp - relacja z Januszkowic

Za nami bardzo udana pierwsza edycja Wake CampuJanuszkowicach, a forma tych obozów na stałe wpisuje się w nasz kalendarz letnich wyjazdów. Wszystkim uczestnikom od samego początku towarzyszyła mega zajawa na podnoszenie umiejętności wakeboardowych, a wszystko to w formie dobrej zabawy.


Rudy-RSM
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (26)

4000 metrów i wiatr we włosach, czyli wszystko o skokach spadochronowych

Skoki spadochronowe to nowoczesna rozrywka dla każdego, bez względu na wiek. Pozytywny zastrzyk naturalnej adrenaliny to świetny sposób na odreagowanie stresów życia codziennego. Zobacz jak łatwo możesz rozpocząć podniebną przygodę bez konieczności przejścia specjalistycznego szkolenia...


Redakcja
komentarzy (4)


Foto relacja z dnia dziecka CKS Szczecin

Z lekkim poślizgiem, ale w końcu się udało przygotować kilka fot z dnia dziecka organizowanego przez Polska Fundację Przeciw Uzależnień i ekipę Ehschool!


Rudy-RSM
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (33)

Jasne Błonia 31 maja. Spotkanie Pod Platanami - skimboard, warsztaty street artu, beatbox'u, spotkan

Konkursy, pokazy, warsztaty, gry, zabawy, turnieje! Szczecińskie organizacje pozarządowe, na blisko 150 stanowiskach,  prezentowały swoje działania i projekty.

W tym gronie znalazły się oczywiście ekipy Andegrand.pl i Ehschool!
Rudy-RSM
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (25)

Szczecin. Fotoreportaż. 23-24.05.2015. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce Sportowej @ Azoty Arena w obiektywie

Podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Gimnastyce Sportowej Szczecin 2015 Roman Kulesza pobił (własny) rekord w wieloboju gimnastycznym seniorów zdobywając po raz dziesiąty z rzędu tytuł Mistrza Polski.


Rudy-RSM
skomentuj


Mistrzostwa Świata FIM w SuperEnduro: Wywiad z Jonny Walkerem

Inauguracyjna runda Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro już w najbliższą sobotę w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Do zawodów w Trójmieście odliczają nie tylko fani, ale także zawodnicy. Na kilka dni przed wizytą w naszym kraju na kilka pytań odpowiedział Jonny Walker, który 6 grudnia zmierzy się zarówno z reprezentantami Polski, jak i mocną grupą Amerykanów.


Redakcja
skomentuj


zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Okruszek kitesurfingu

Ostatnimi czasy, wraz z moją przyjaciółką Martą, wybrałyśmy się do Świnoujścia odpocząć od miastowego zgiełku. Celem naszej podróży było wypróbowanie nowych tras do jazdy na longboardzie. Słoneczna pogoda sprzyjała wypoczynku na plaży. To właśnie tam zaczęła się nasza przygoda z kitem.


Rudy-RSM
skomentuj

 1 ... 2... 3... 4>>>

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 103
• ©2004-2019 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies