zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard

Tim Kranz streetowo na oucie

Skoro już o outdoorze mowa... Łapcie nowy montaż Tima Kranza, który wyjaśnił streetowe miejscówki ustawione na stole, prawdopodobnie gdzieś na podwórku.


Zamek3
skomentuj

Rendezvous 24 już 12 listopada

Niestety, coś czuję, że do listopada szybko zleci i zamiast outdoorowych sesji, czeka nas siedzenie przed biurkiem. 12 listopada odbędzie się jednak coś ważnego. Będzie to 24 edycja Rendezvous, po której czeka na nas, jak zwykle, kozackie wideo.


Zamek3
skomentuj

Nowe decki ProFB?

Czyżby ProFB szykowało premierę nowych decków? Przyznajcie, że to piękny widok. Czekamy na newsa ze wszystkimi grafikami!


Zamek3
skomentuj

Sierpniowa sesja w FlatFace

Wiadomo - raczej nikt się tam nie wybierze, ale info jest ważne. Zapowiedź sierpniowej sesji w FlatFace równa się nowy montaż, który powinniśmy otrzymać zaraz po evencie. Jest to więc, na swój sposób, zapowiedź nadchodzącego klipu. Meeting odbędzie się 20 sierpnia.


Zamek3
skomentuj

5 kolesi i 1 rail

Takie Game of Skate są o wiele ciekawsze niż flat. 5 kolesi ustawiło się przy 1 railu i zawalczyło o tytuł najlepszego ridera. Kto wygrał? Przekonajcie się sami.


Zamek3
skomentuj

JOYCULT Classic White już wkrótce

JOYCULT się nie zatrzymuje. Co jakiś czas pojawiają się party, no i oczywiście informacje o nowościach, tak jak dziś. Koła 60D Classic White w sprzedaży już wkrótce.


Zamek3
skomentuj

Mike z deską w Górach Białych

Nie wiem, co się dzieje. Ostatnio wszyscy zabierają fingerboardy na zewnątrz. U Mike'a Schneidera to naturalne, ale part w górach? To widzę po raz pierwszy.


Zamek3
skomentuj

SPACE 2

Zauważyliście, że DW Fingerboards jest ostatnio bardzo aktywne? Klimat jest bardzo nietypowy, ale komuś na bank przypadnie do gustu. Zapraszam na "SPACE 2".


Zamek3
skomentuj

Reunion 9

Kojarzycie serię filmów "Reunion"? Andy José Carmona Sánchez wjechał właśnie z 9 odsłoną!


Zamek3
skomentuj

Happiness

"Happiness" to nowy part przygotowany przez Maximiliana Rohte'a. Wszystko to na jego domowym fingerparku, który swoją drogą jest bardzo spoko.


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 52
• ©2004-2021 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies