zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard artykuły


Szybki test: deck Epic Queen

Pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie w mojej skrzynce pocztowej znalazł się deck Epic Queen. Przesyłka z Włoch szła tak długo, że o niej zapomniałem. Very nice surprise! Thank you Carolina! Jak się okazało, nie była to jedyna niespodzianka, ale więcej dowiecie się czytając recenzję.


Zamek3
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Szybki test: kółka FlatFace BRR Edition

Dziś opiszę kółeczka FlatFace Blackriver Edition. Firmowo oznaczone są jako złote, ale mi to bardziej wygląda na taką zgniłą zieleń.


Zamek3
komentarzy (3)

Szybki test: Fingersk8 Butter Bench

Ostatnio miałem przyjemność testować Butter Bench firmy Fingersk8. Thank you Terry! Postaram się opisać ją jak najlepiej. Jedziemy!


Zamek3
komentarzy (16)

Szybki test: rampa Mitt

Jeżeli lubicie jeździć na vercie i zastanawiacie się nad kupnem rampy - ta recenzja może Wam pomóc.
Zamek3
komentarzy (3)

Szybki test: kółka GekoZone

Jakiś czas temu do moich rąk wpadły kółka firmy GekoZone. Dokładnie były to dwa komplety - model Bump i Shoot koloru czerwonego. Podczas zamówienia wszystko można wybrać sobie kształt, materiał i kolor.
Zamek3
skomentuj

Szybki test: paleta Mitt

Palety doskonale nadają się do podwyższenia przeszkody lub do przeskakiwania. Firma Mitt zajmuje się ich produkcją, a ja sprawdziłem jedną z nich.


Zamek3
komentarzy (6)

Szybki test: deck Homewood

Dziś zaprezentuję Wam deck Homewood "Bird Graphic Heat Transfer".


Zamek3
komentarzy (2)

Szybki test: Mitt mini stairs

W dzisiejszej recenzji zajmę się schodami firmy Mitt o nazwie "Mini stairs". Na początek kilka informacji o przeszkodzie. Jest ona wykonana ze sklejki. Przy podjeździe znajduje się aluminiowy płaskownik. Przez całą długość umieszczony jest


Zamek3
komentarzy (2)

Szybki test: prototyp przeszkody firmy Mitt

Dziś chciałbym Wam zaprezentować prototyp przeszkody firmy Mitt. Biorąc pod uwagę fakt, iż to prototyp, nie będę zbytnio skupiał się na opisywaniu estetyki przeszkody. Postaram się poruszyć te najważniejsze kwestie. WYMIARY Ok, zaczni


Zamek3
komentarzy (3)

Szybki test: deck FlatFace G13 Wide

FlatFace G13 Wide W tym teście sprawdziłem jak sprawuje się deck FlatFace G13 Wide. Nie wiedziałem co przyśle mi Mike i trochę się przeraziłem gdy zobaczyłem, że deck ma 32 mm. Dlaczego? Dlatego, że wcześniej testowałem deck Mitt G7,


Zamek3
komentarzy (4)

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 79
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies