zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

rolki

DEAD

DEAD Wheels wciąż żyje. Firma powróciła z nowym montażem od Chrisa Farmera, Alex'a Broskowa i Mr. Sizemore'a. Musicie to zobaczyć.


Zamek3
skomentuj

Maneuver Mondays - Anthony Marchione

Kolejny odcinek z serii Maneuver Mondays. W roli głównej Anthony Marchione. Za kamerą Ian Copp.


Zamek3
skomentuj

Julian Bah - 2016 Adapt Stealth Pro Model

Adopt brand prezentuje nowy promodel Juliana Bah'a, czyli Stealth Pro Model. Promo to dzieło Chrisa Smith'a, który dopieścił je w każdym calu. To musicie zobaczyć!


Zamek3
skomentuj

Alex Popovic - Funkin' For Malaga

To pierwszy streetowy edit Alex'a od 2012 roku! Rider miał okazję spędzić zimę w Maladze, gdzie mógł poduczyć się języka i oczywiście śmigać na rolkach. Przygotujcie się na techniczne bangery.


Zamek3
skomentuj

Mount Hawke: Mark Worner Edit

Kamerzysta Mark Worner udał się na, ostatnio zmodernizowany, skatepark Mount Hawke. Na wideo pojawia się rider Valo - Connaire Skerritt. Wspierają go: Matthew Brown, Chris Leaver i Nick Bone.


Zamek3
skomentuj

Carson Starnes: Sponsor Me Tape 2016

Szczęściu trzeba pomagać. Jeśli sponsorzy się nie odzywają, zróbcie to sami - nagrajcie sponsor me tape i wyślijcie im. Swoją taśmę prezentuje Carson Starnes.


Zamek3
skomentuj

Richie Eisler - Upside Down Skates

Richie Eisler wskoczył na "FLIPMODE". Wszystko to, dzięki rolkom od USD. USD Aeon Richie Eisler 72s to jego najnowszy promodel, na który warto zwrócić uwagę przy zakupie nowego sprzętu.


Zamek3
skomentuj

Borklyn Zoo: BURR LO ll

Eugen Enin i Joao Goncalves to dobra kombinacja. Duet udał się do Barcy z zamiarem nagrywek. Przywieźli ze sobą krótkie wideo.


Zamek3
skomentuj

Ground Control: Spring - Anthony Medina

Ground Control promuje swoje najnowsze produkty, takie jak koszulka GC Star. Na ulicach Austin, Andrew Broom, Hunter Grimm i Keaton Newsom postarali się, żeby dobrze nawrzucać do tego promo. Za kamerę i montaż odpowiada Anthony Medina.


Zamek3
skomentuj

Red Jam 2016: wyniki i oficjalna wideorelacja

Na początku roku, na największym rosyjskim parku, Sportex, odbył się Red Jam 2016. O nagrywki z jamu postarał się rider Razors - Kirill Galushko. Wyniki oraz wideorelację znajdziecie w rozwinięciu.


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 97
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies