zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

rolki

F.A.S.U Contest 2016: oficjalna relacja wideo oraz wyniki

We francuskim mieście Gap odbył się F.A.S.U Contest 2016. Co roku pojawiają się na nim najlepsi parkowi riderzy i nie inaczej było na tegorocznej edycji. Jest już oficjalna relacja wideo oraz wyniki, dostępne w rozwinięciu newsa.


Zamek3
skomentuj

Jeremy Soderburg i sekcja z "Five Finger Discount"

Rider Undercover Wheels i pro rider USD, Jeremy Soderburg, stworzył film pod tytułem "Five Finger Discount". Sprawdźcie, jak wyjaśnia na kalifornijskich spotach w swoim przejeździe.


Zamek3
skomentuj

Nomades Shop: Shred Da Ground - Paryż

Nie ma to jak prawdziwy, uliczny contest. Pierwsze Shred Da Ground w sezonie, zorganizowane w Paryżu były kozackie. Trigger Skate zaoferowało 1000 euro dla zdobywcy pierwszego miejsca, więc jak łatwo się domyślić, walka była zacięta.


Zamek3
skomentuj

Travis Rhodes - Blade Cut

Hawke Trackler właśnie dostarczył nowe "Blade Cut".
W roli głównej ukazał się Travis Rhodes!


Zamek3
skomentuj

Jeremy Soderburg: USD Pro 2016

USD z dumą wita w PRO teamie nowego ridera. Tym szczęśliwcem okazał się Jeremy Soderburg. Jest też już jego powitalny parcik.


Zamek3
skomentuj

Régis & Antony Pottier: Brotherhood

Antony i Regis Pottier są jedną, małą, ale tak naprawdę wielką, rolkową rodziną. Chłopaki wpadli do Barcelony, by nagrać nowe wideo pod hiszpańskim słońcem. Montażem zajął się pierwszy z nich.


Zamek3
skomentuj

Shredweiser: Americana Tour

Chris Dafick i ekipa Shredweiser wypuścili kolejną sekcję z filmu "Americana Tour". Zapraszam na seans, a chętnych do zaopatrzenia się w pełną wersję tej produkcji tutaj.


Zamek3
skomentuj

Ryan Sibbio - Blade Cut

Członek Remz, Ryan Sibbio, przez kilka lat nagrywał z Hawke Tracklerem. Ten drugi opublikował klipy, nad którymi pracowali.


Zamek3
skomentuj

Say Word IV Never: Joe Dobson & Kenny Owens

Po opublikowaniu sekcji Montre'a Livingstona i Dre'a Powella, przyszedł czas na Joe Dobsona i Kenny'ego Owensa. Kamerzysta, Kenny Owens, wsadził ich do wspólnego przejazdu. Efekty zobaczycie w filmie "Say Word IV Never".


Zamek3
skomentuj

Kirk Chiang - Note To Self

Rok temu, po 4-letniej przerwie, na rolki powrócił Kirk Chiang, by nagrać wideo "Note To Self", razem ze swoim przyjacielem, Kevonem Thompsonem. Oto najlepsze akcje uchwycone kamerą.


Zamek3
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 56
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies