zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

snowboard artykuły


Eero Ettala Pro model 2014

Po latach współpracy z Eero, w końcu udało nam się stworzyć idealną deskę na street, snowpark, zawody i backcountry. Panele Ballistic Impact, krawędź Railkiller, profil Whiplash Core i połączenie tego z Camberem Standard tworzy perfekcyjne połączenie wytrzymałości, flexu i kontroli do każdego stylu jazdy. Dołącz do Eero i zacznij jeździć "wszystko"!


NitroSnow
skomentuj

Bad Seed 2014

Bad Seed to nie tylko najnowszy film Nitro Snowboards, który niebawem będzie do obejrzenia, ale również model deski 2015 z Low Camberem, który po prostu będzie się sprawdzał wszystkim fanom snowparków i raili na całym świecie!


NitroSnow
skomentuj

Rough Snowboards 14/15

Włoska firma Rough Snowboards, której między innymi reprezentantem jest Jakub Szkaradek prezentuje Swój sprzęt na nadchodzący sezon!


Rudy-RSM
skomentuj

Górą Kamieńsk - narty cały rok.

Piękny obrazek, niestety z takim warunem w Polsce co raz trudniej nawet w astronomiczną zimę! Co Wy na na pomysł, żeby stworzyć pierwszy kryty całoroczny stok w Poldonie...?
Rudy-RSM
skomentuj

Wywiad z Jakubem Szkaradkiem

Kolejny snowboardowy wywiadzik dla Andegrand.pl z team riderem Rough Snowboards! Część z Was pewnie poznało Kubę na spotach lub snowparkach, część kojarzy Go z mega partu w filmie "The Boner"! Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem!
Rudy-RSM
komentarzy (2)

zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Recenzja desek snowboardowych firmy BigO

Recenzja desek snowboardowych firmy "Big O", na których kata i poleca Kuba Dytkowski!


Rudy-RSM
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (20)

Elias Lamm - Wywiad

Jakiś czas temu dodawałem na portal Andegrand.pl mega part Eliasa Lamma, którym niewiarygodnie się za jarałem do tego stopnia, że udało mi się specjalnie dla Was ogarnąć wywiadzik z tym mega streetowcem!


Rudy-RSM
skomentuj

zobacz wszystkie zdjęcia (5)

Fotorelacja z Summer Campu w Tignes

Tegoroczny Summer Camp okazał się typowym zimowym wypadem, bo tego, że w środku lata będziemy mieć tak obfite opady śniegu nikt się nie spodziewał. Ale zacznijmy od początku. Wesoły autokar w podróż ruszył w piątkowy wieczór, filmy, śpiewy, dobra zabaw to podstawa integracji...


Rudy-RSM
komentarzy (2)

zobacz wszystkie zdjęcia (109)

Basia Sekudewicz - Wywiad

Zapraszamy na wywiad z mega pozytywną dziewczyną jaką jest Basia Sekudewicz riderka Endeavor!

Najnowszy Edit nagrany w Keystone i Breckenridge!
Rudy-RSM
komentarzy (2)

zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Ocalmy snowpark na Litewskiej hali!

Właściciele Litewskiej Hali "SnowArena" chcą usunąć na stałe z tego spotu snowpark... Na chwilę obecną została usunięta górna część parku, dolna jeszcze funkcjonuję ale w tragicznym stanie...
Rudy-RSM
skomentuj

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 235
• ©2004-2021 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies