zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

bike artykuły


Relacja z Baltic Games 2014


W weekend odbyła się pierwsza zimowa edycja znanych i lubianych zawodów Baltic Games. Ze względu na porę roku i markotną pogodę, całość postanowiono zorganizować w gdańskim Amber Expo.

Począwszy od kwestii organizacyjnych, wszystko było zrobione dość sprawnie, a trzeba zaznaczyć, że ekipa Baltic Games odpowiedzialna była za wszystko: znalezienie miejsca, sponsorów, zaproszenie zawodników, nagłośnienie wydarzenia, a nawet budowę parku. Niedociągnięcia tego ostatniego wyszły już pierwszego dnia BG, ale po szybkim serwisie wszystko dobrze się skończyło.

Spośród zaproszonych zawodników bmx należy wspomnieć o takich nazwiskach jak Drew Bezanson, Aj Anaya, Jason Phelan czy Martin Logan. Chłopaki dali z siebie wszystko, mimo że niemal cała ekipa jechała na Simple Session do Estonii, co nie przeszkadzało im w katowaniu najgrubszych trików z największymi gapami, a w tym temacie działo się naprawdę sporo. Mike Varga z double tailwhipem do barspina na ogromnym quarterze, Aj Anaya i jego 360 triple tailwhip, czy Bezanson z barrel rollem [?] na gapie w centralnej części parku, to tylko część z tego, co można było zobaczyć na tegorocznych Balticach. Należy też wspomnieć o zawodnikach z naszego kraju, a mianowicie o tym, że dzięki wysokiemu poziomowi swojej jazdy, Bartłomiej Zięcina oraz Damian Onufrak wygrali dziką kartę na wspomniane już wcześniej Simple Session. Powodzenia i liczymy że wypadną znakomicie! Natomiast Bartosz Breś, znany szerzej jakos Wicher, wygrał zawody juniorów, gratulacje!

Całe wydarzenie przebiegło bardzo udanie i nie było czasu na nudę. Cały czas działo się coś wartego uwagi, a imprezy po każdym dniu spędzonym na parku, już na zawsze zostaną poza moją pamięcią.

Wyniki bmx:
1. Drew Bezanson
2. Martin Logan
3. Declan Brooks

Bmx junior:
1. Bartosz Breś
2. Tomas Grinbergs
3. Ernest Zemelis

[Zdjęcia i tekst: Filip Małynicz]


Baltic Games 2014 (15-16.02)

Baltic Games 2014 (15-16.02)


data: 2014-02-16
Gdańsk, Amber Expo, ul. Żaglowa 11
szczegóły imprezy »
Andegrand
2014-02-20 12:43:00

fotorelacja


Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 18.208.126.130 zostanie on zapisany z wpisem.


bike
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

ostatnio na forum

Nowy damper
0
jamesbowers

Obozy rowerowe
42
olaf4

BMX
0
drezio

[BMX] Korby
1
Opik

Rotor
0
AllegroMass

Kupno 1 bmx
1
Opik

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 140
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies