zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

bike artykuły


Wyjątkowe trójkołowce Rungu Trike


Trójkołowce zapewne kojarzą się Wam z rowerkami dla dzieci. I słusznie, choć teraz musicie zmienić tok myślenia, gdyż firma Rungu wypuściła dwa modele wyczynowych trike'ów. Kilimanjaro i Juggernaut kosztują dość sporo, ale ich wygląd i możliwości pewnie rekompensują taki wydatek.

Trike to rower trójkołowy, który daje zupełnie nowe możliwości. Model Juggernaut kosztuje 2500 dolarów (około 7500 zł) posiada wyższy bieżnik i przeznaczony jest do jazdy po terenach grząskich, takich jak piasek czy śnieg. Kilimanjaro to model do jazdy po szosach i łagodnych skałach, a stabilność gwarantują amortyzatory w przednich widelcach.
Jak zapewne zauważyliście, kierownica zbudowana jest na specjalnym patencie, dzięki czemu rowery mają dużą zwrotność, co automatycznie przekłada się na pokonywanie ciasnych zakrętów, a w połączeniu z dwiema oponami z przodu, także na dużą stabilność i łatwość pokonywania przeszkód. Przy 26 calowych kołach, można bez rozpędzania się pokonywać niskie przeszkody, jak np. schody. Pełną specyfikację znajdziecie na stronie producenta, lecz niestety do ceny którą podałem, musicie dodać podatek i transport, więc może ona skoczyć do wartości pięciocyfrowej.


Kroolik78
2014-04-17 11:21:23

fotorelacja


Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 18.234.247.75 zostanie on zapisany z wpisem.


bike
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

ostatnio na forum

Nowy damper
0
jamesbowers

Obozy rowerowe
42
olaf4

BMX
0
drezio

[BMX] Korby
1
Opik

Rotor
0
AllegroMass

Kupno 1 bmx
1
Opik

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 68
• ©2004-2021 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies