Deskorolka Decki Skateboard Buty Skate Kółka do deskorolki Trucki do deskorolki Montażówki
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

deskorolka / skateboard artykuły


BATB3: Relacja z finałów


Siemano ludziska! Tu ekipa Battle at the Buksy! W ubiegłą niedzielę rozegraliśmy finały trzeciej edycji naszej imprezy, pierwotnie miała to być sobota, ale pogoda wolała chyba abyśmy wszyscy wpadli w niedzielę. ;)

Bez zamulania, po kilku dniach deszczu postanowiliśmy zebrać się na miejscu wcześniej, aby ogarnąć pole do gry i park to stanu pozwalającego nam rozegrać finały.

Wielkie dzięki dla każdego kto wpadł wcześniej i pomógł ogarnąć park, pjona mordeczki!

Oczywiście nie mogło zabraknąć wrzut sponsorów, trzeba przyznać, że wyszło bardzo fajnie. 

Wielkie dzięki dla naszego niezastapionego sponsora Andegrand.pl za załatwienie nam dosłownie wszystkiego, nawet nagłośnienia!

Wszyscy się rozgrzewali, tutaj macie ujęcie kozackiego Nolie Kickflipa od Demona. 

Jak widzicie nie zabrakło nikogo! Honorowym sędzia finałów była legenda polskiego skateboardingu! Dzięki Kaczor za pomoc!

Tuż przed godziną 15 zaczęliśmy, świetna muzyka, atmosfera. Najpierw musieliśmy znaleźć zastępstwo dla kontuzjowanego Tomka "Gerbera" Barbarskiego. O jego miejsce walczyli zawodnicy którzy odpadli w 1/4 finałów, czyli: Adrian Młynarczyk, Daniel Wolski, oraz Krzysiek Pajer.

Trzeba przyznać, że walka była naprawdę zacięta, 36flipy, hardy, to wszystko był tylko przedsmak tego co nas czekało! Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszedł Krzysiek Pajer. Teraz mieliśmy już pełną stawkę półfinalistów, przyszedł czas na pierwszą walkę!

Pierwszy pojedynek to walka Pawła "Szczura" Kierakowicz oraz Patryka Wiesnera, po wygłoszeniu zasad przez niezastąpionego Kubę Szybiaka przyszedł czas na walkę:Po tej walce przyszedł czas na drugi półfinał, Krzysiek Pajer mierzył się z Mateuszem Koszelnikiem, łapcie:Znaliśmy już dwóch finalistów, ale przed samym finałem czekała nas jeszcze walka o trzecie miejsce! Chłopaki wiedzieli, że medal będzie tylko dla jednego z nich, dlatego walka była tak zaciekła!Gdy wiedzieliśmy już kto zajął trzecie oraz czwarte miejsce, czekaliśmy już tylko na wielki finał trzeciej edycji!

Paweł Kierakowicz vs Mateusz Koszelnik, grandefinale! Obrońca tytułu mierzył się z jednym z głównych faworytów do przejęcia tytułu!
MAMY NOWEGO MISTRZA!

Podium trzeciej edycji:
1. Mateusz Koszelnik
2. Paweł Kierakowicz
3. Patryk Wiesner

Tuż po skejcie, przyszedł czas na best trick, nie jeden, nie dwa, a 3!

Na rurce bezkonkurencyjny okazał się Kuras, wygrał swoich switch bluntem, ajj! Na murku najlepszym był Jakub "Mery" Jeziorny, który zrobił Nolie b/s popa na 5-0! To co działo się na kącie było nie do opisania... B/S kickflip, Hospital flip, biggerspin flip, Hard revert, czy Nolie b/s 360heel to tylko jedyne kosy jakie padły w ten kąt, po długich naradach na zwycięzce wybraliśmy Tadka Frąckiewicza i jego nolie wichurę! 

To by było na tyle, widzimy się w kwietniu na czwartej edycji, ale przez tym mamy jeszcze mały niespodziankowy event, ale wszystko w swoim czasie. ;)

Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu tej imprezy! Począwszy od nie zastąpionego Andegrand.pl który załatwił nam masę nagród, oraz wszystkie potrzebne do organizacji rzeczy! Dzięki ekipo, jesteście najlepsi! Dziękujemy również Czystemu Towarowi, ekipie Follow, SkateCampowi, ROPE Skateboards, oraz BroBurgers! Naszemu niezastąpionego kamerzyście VVegas Production oraz mistrzowi fotek Mateuszowi Szczuplakowi! 

DO ZOBACZENIA W NASTĘPNEJ EDYCJI MORDECZKI!


BATBuksy
2014-10-16 19:53:09

Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 54.80.96.153 zostanie on zapisany z wpisem.


skateboard / deskorolka
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 416
• ©2004-2018 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies