Deskorolka Decki Skateboard Buty Skate Kółka do deskorolki Trucki do deskorolki Montażówki
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

deskorolka / skateboard artykuły


Szybki test: deck Ten Skateboards


Niedawno dostałem na recenzję dwie deski od firmy Ten Skateboards. Najszerszą z nich - 8.5" przykręciłem do trucków i sprawdziłem jak się spisuje. Paczka miała zostać wysłana jeszcze jak termometr za oknem wskazywał 20 stopni Celsjusza, ale z powodu touru wszystko przesunęło się w czasie. Lepiej późno niż wcale. Zobaczcie czy warto nabyć sprzęt tego producenta!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i tak się składa, że deski Ten Skateboards od razu mi się spodobały. Zaraz po otworzeniu paczki, rzuciła mi się w oczy grafika, po której widać, że zostało włożone w nią sporo pracy i z pewnością byłaby piękną ozdobą na ścianie, ale co zrobić, chęć pośmigania na nowej desce jest silniejsza. Niestety, z powodu braku krytej miejscówki w pobliżu, jeździłem na niej tylko trzy razy, co zresztą widać.

O wytrzymałości niestety zbyt dużo nie napiszę - za krótko jeździłem, a do wiosny z testem czekać nie wypada. Mogę tylko powiedzieć, że po pierwszym uderzeniu o popękany flat, nose trochę ucierpiał. Jestem przekonany, że to wina nawierzchni, bo wcześniej też miałem takie sytuacje. Oprócz tego, deska jest sztywna i sprawia wrażenie wytrzymałej.

Profil jest bardzo udany. Niby medium, ale spotykałem płytsze. Nie jest to jednak wanna i to mi się podoba. Noski są okrągłe i niewiele się różnią od siebie - tail jest tylko trochę krótszy i niższy. Flipki robi się bardzo dobrze, nie brakuje popa, ale jak do każdej, trzeba się trochę przyzwyczaić - szczególnie po przesiadce z mocno wygiętego Ambassadorsa.

Podsumowując, deski Ten Skateboards są wykonane z dużą starannością i pod tym względem w ogóle nie odbiegają od decków najbardziej znanych firm. Cena wynosząca blisko 50 euro i trudny dostęp dla nas, czyli skejcików z Polski, może odstraszyć. Mam nadzieję, że kiedyś pojawią się produkty tej firmy w naszym kraju, bo to dobry towar. Zapraszam do sprawdzenia galerii, gdzie zobaczycie jak wyglądała deska przed i po testach.


Zamek3
2014-12-13 15:11:34

fotorelacja


Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 54.196.38.114 zostanie on zapisany z wpisem.


skateboard / deskorolka
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

Koszulka JWP - kajdanki
-21%
79zł
Koszulka NERVOUS world black
-13%
BUTY DC - VESTREY S
349zł
Koszulka PATRIOTIC - FURY
-41%
59zł
Kurtka zimowa SSG SMOKE STORY GROUP
-18%

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 169
• ©2004-2018 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies