zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

ciezkie-granie informacje

"Bestia" - drugi teledysk KWADRY!"Bestia" tak brzmi tytuł kolejnego klipu zespołu KWADRA promującego album, nad którym pracuje rockmetalowa formacja. Utwór znalazł się już na wydanej przez KWADRĘ na początku roku i bardzo dobrze przyjętej EPce.

- "Bestia" jest kolejnym po "8242" utworem, który wydaliśmy na naszym minialbumie zatytułowanym po prostu "KWADRA" - mówi Maciej Budner, basista i wokalista zespołu -  Ze scenariusz do nowego teledysku odpowiada nasz wokalista Jarek Łabaj, klip został zrealizowany przez Słony Studio. Efekt przerósł nasze oczekiwania, mam nadzieję, że tak samo będzie w przypadku naszych słuchaczy - dodaje muzyk.

Poprzednim klipem KWADRY promującym ostatnią EPkę zespołu oraz zapowiadającym nowy album był teledysk do "8242":
Mini album "KWADRA", z którego pochodzą oba utwory "8242" powstał w MAQ Records, za jego produkcję odpowiada Jarek Toifl. EP-ka jest dostępna w całości do odsłuchu na oficjalnej stronie zespołu www.kwadraband.pl. KWADRA to pochodząca z Kędzierzyna-Koźla rockmetalowa formacja, która w 2014 roku została założona przez uznanych muzyków związanych wcześniej m.in. z takimi zespołami, jak Fate Unknown czy Archivum. "To nasza nowa wspólna forma ekspresji - mówią muzycy KWADRY - Nasza muzyka jest ciężka, dynamiczna i pełna mocy, ale w KWADRĘ włożyliśmy też harmonię melodii i spokoju, aby móc w pełni delektować się potęgą instrumentów i głosów".
źródło: Iron Media
IronMedia
2015-10-23 09:33:30

Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 3.219.167.194 zostanie on zapisany z wpisem.


aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 68
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies