Fingerboard Decki Fingerboard Mini-skatepark Części Fingerboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard artykuły


Szybki test: nowe trucki Blackriver-Trucks Wide 2.0


2 lata temu recenzowałem setup złożony z topowych części. Opisałem swoje doświadczenia z deckiem Berlinwood, kołami Winklera i truckami Blackriver-Trucks. Dziś skupię się właśnie na ostatniej części, która niedawno została nieco upgrade'owana przez tę firmę.

Blackriver-Ramps zadecydowało o zmodyfikowaniu jednego ze swoich najważniejszych produktów, czyli trucków. Nie jest tajemnicą, że wzorują się na tych deskorolkowych, pewnej znanej, amerykańskiej firmy. Teraz nie tylko kształt nawiązuje do pełnowymiarowego brata, bowiem nawet gumki są już pomarańczowe.

Skąd ta zmiana? To proste. Trucki, w mojej ocenie, wyglądają o wiele lepiej i, co najważniejsze, da się na nich normalnie jeździć. Białe gumki, znane z poprzednich edycji, były tak twarde, że nie dało się komfortowo skręcać. Blackriver-Ramps  już dawno powinno je podmienić, bo wręcz konieczne było dokupowanie gumek TKY do nowych trucków za ponad 200 złotych! Teraz jest o wiele lepiej. Dostajemy produkt gotowy do jazdy po wyjęciu z pudełka. Nie musimy wydawać pieniędzy na dodatkowe akcesoria. Pomarańczowe gumki mają twardość medium i jak dla mnie są idealne. Dodatkowo, prezentują się lepiej niż niebieskie TKY.

Poza tym, nic się nie zmieniło. Moim zdaniem są to wciąż najlepiej wyglądające trucki na świecie.
Zamek3
2015-11-29 22:09:07

Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 3.235.22.104 zostanie on zapisany z wpisem.


fingerboard
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 75
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies