Fingerboard Decki Fingerboard Mini-skatepark Części Fingerboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard artykuły


Szybki test: BerlinWood "Blackriver Thrasher"


Berlinwood zaprezentowało nową kolekcję desek. W paczce, którą mi przysłali znalazłem jedną z nich. Nietrudno zauważyć, że grafika od razu przywołuje na myśl logo Thrasher Magazine.

Jest to seria X-wide, a więc mamy do czynienia z szerokością 33,3 mm i klasycznym shape'em. Nie jest to deck stworzony z myślą o streecie, a przynajmniej nie wydaje mi się. Powoli się to zmienia i na niektórych filmikach zobaczymy kolesi robiących techniczne tricki nawet na 34 mm kawałku drewna.

Po zamontowaniu mniejszych i jednocześnie lżejszych kółek nie miałem najmniejszego problemu ze zrobieniem jakiegoś flipa. Fakt, już wcześniej katowałem na X-wide, więc nie musiałem długo się przyzwyczajać, choć i tak miałem kilkumiesięczną przerwę od fingerboardingu.Jeżdżąc po betonowych przeszkodach Blackriver-Ramps nie zauważyłem, żeby grafika szybko się ścierała. Po około godzinie katowania pojawiły się pierwsze, niewielkie  ślady, ale przede mną długa droga do pozbawienia tego decki obrazka.

Jedynym moim zastrzeżeniem, które nie jest związane bezpośrednio z samą deską, jest to, że tape był za krótki i trochę zbyt wąski. Pomyłka? Pewnie tak. Na szczęście miałem jakiś tape w zapisie, ale szkoda tego z logo BW.

Więcej o tym samym modelu, tylko z inną grafiką, przeczytacie w recenzji setupu.


Zamek3
2015-11-30 11:55:03

Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 3.235.74.77 zostanie on zapisany z wpisem.


fingerboard
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 66
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies