Fingerboard Decki Fingerboard Mini-skatepark Części Fingerboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard artykuły


Szybki test: koła Winkler Wheels Classics


Chyba nie ma osoby, która nie słyszała o kołach Winkler Wheels. Do mojego nowego setupu przykręciłem model Classics, który nieco różni się od poprzednich kół - Big Daddy'z.

Tym co wyróżnia je najbardziej jest rozmiar i ciężar. Są o wiele mniejsze, a przez to lżejsze od modelu, który było mi dane testować we wcześniejszej recenzji. O ich płynności podczas jazdy, w połączeniu z truckami Blackriver-Ramps, nie muszę pisać. "Feeling" jest rewelacyjny. Koła testowałem na drewnianych i betonowych przeszkodach - wszystkie próby przeszły z wynikiem pozytywnym. Kółeczka nie robią się kwadratowe czy nawet chropowate. Po kilku godzinach jazdy jeżdżą tak płynnie, jak na początku.

Grafika po jakimś czasie schodzi, ale ważne, że jest. Dzięki temu, koła sprawiają wrażenie bardziej profesjonalnych, choć za te "wizualne smaczki" trzeba też zapłacić. Nie jest to produkt tani, bowiem na komplet trzeba wydać 31,95 euro, co daje nam 136,72 zł.

Na kołach Classics można jeździć na streecie i vercie. Koła testowałem na mojej niezawodnej rampie i trudno powiedzieć, na których jeździ mi się lepiej. Niektóre tricki robi się wygodniej, inne niekoniecznie. Rzecz gustu. Tak czy inaczej, koła nadają się do każdego rodzaju jazdy, są nawet bardziej uniwersalne niż Big Daddy'z, bo łatwiej nimi kręcić flipki.


Zamek3
2015-12-02 18:37:03

Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 3.228.21.204 zostanie on zapisany z wpisem.


fingerboard
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 114
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies