Fingerboard Decki Fingerboard Mini-skatepark Części Fingerboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard artykuły


Szybki test: Blackriver-Ramps Jay's Tech Bench


Jay Linehan, gościu z niepowtarzalną stylówką, od jakiegoś czasu jest częścią teamu Blackriver-Ramps. Rider doczekał się własnego modelu miejscówki. Mowa o przeszkodzie Jay's Tech Bench.

Wideo Blackrivera promujące ławeczkę:Zacznę od tego, że oprócz standardowej, wykonanej w całości z drewna, miejscówki, jest też limitowana edycja z betonowymi nóżkami. Ceny wynoszą kolejno 29,95 euro oraz 34,95 euro za "bogatszą" wersję.

Wymiary: 35 x 14 x 8,5 cm (dł. x szer. x wys.)

Nie ma co owijać w bawełnę. Przeszkoda została wykonana z ogromną starannością, z dbałością o drobne detale. Jak to bywa w produktach Blackrivera, kątownik od góry został wpuszczony w sklejkę, gwoździki również nie wystają. Rogi kątownika zostały zaokrąglone, czego nie można powiedzieć o samych krawędziach, po których się grinduje. Lepiej, gdyby krawędzie nie były takie ostre - wygodniej by się jeździło.

Nigdzie nie zauważyłem żadnych wycieków kleju, niedoróbek, niedoszlifowań. Wygląda na to, że w tym przypadku rzeczywiście płacimy za jakość, choć za markę również.

Jedyną rzeczą, do której muszę się przyczepić jest to, że podczas grindowania górnego box'a w po tej dłuższej stronie, przeszkoda się podnosi po stronie przeciwnej. To było do przewidzenia. Rozwiązaniem może być zakup cięższej (z betonowymi elementami) i droższej wersji Jay's Tech Bench lub po prostu przyklejenie miejscówki do blatu. Przyznam, że to denerwujące, a przecież jest to przeszkoda wręcz stworzona do grindów w tym miejscu, o flip in i flip out nie wspominając.

Uwaga - gdy chcecie pojeździć po ławeczce Jay'a, nie odkładajcie tego na noc. Szczególnie, gdy mieszkacie z rodzicami... Charakterystyczny pisk, generujący się podczas jazdy na tym drewnie, może nie przeszkadzać, a nawet być pożądany przez riderów, ale pozostałe osoby może denerwować. Co więcej, drewno szybko brudzi się od kół, ale tego także nie powinno się zaliczać do wad.

Generalnie, wszystkie elementy mocno do siebie przylegają. Nic się nie rusza, nie ma żadnych luzów. Na przeszkodzie można trzaskać różne combosy bez obaw, że coś się rozleci.
Zamek3
2015-12-07 23:33:23

fotorelacja


Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 18.208.126.130 zostanie on zapisany z wpisem.


fingerboard
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 108
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies