Fingerboard Decki Fingerboard Mini-skatepark Części Fingerboard
zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

fingerboard artykuły


Szybki test: Blackriver-Ramps Chris Kraft Signature Ramp


Z cyklu "czy warto wydać prawie 150 zł za małą, fingerboardową przeszkodę". Jak się łatwo można domyślić, chodzi o firmę Blackriver-Ramps i pro rampę Chrisa Krafta.

Sprawdźcie oficjalne wideo od Blackrivera, które pojawiło się właśnie dziś:Mike miał o tyle dobrze, że śmigał na niej już miesiąc temu:Wymiary Chris Kraft Signature Ramp: 40 x 10 x 8 cm (dł. x szer. x wys.).

Cena: 29,95 euro.

Na pierwszy rzut oka - miejscówka idealna, powinna spodobać się każdemu. Po lewej box, z którego możemy wskakiwać na półkę wyżej i nie tylko. Zaraz obok niewielki gapik przystrojony ładną trawką z kwiatuszkami, a na końcu wyższa półka z fajnym kątem z boku.

Niby każdemu powinna przypaść do gustu, ale nie każdy ma takie skillsy, żeby wykorzystać jej potencjał w 100%. Nie ma co ukrywać, jest to przeszkoda dosyć wymagająca. Górna platforma jest krótka (11 cm), a kąt dość duży. Mam wrażenie, że Blackriver oszczędzał na materiałach, bo wolałbym nieco dłuższą półkę. Ta nadaje się do manuali i innych combosów, ale czasem fajnie byłoby na nią wskoczyć, mieć miejsce na rozpęd i komfortowo wyskoczyć jakimś bangerem. Trudno, trzeba mieć tzw. "szybkie palce".

Każda krawędź przeznaczona do grindowania została standardowo wykończona aluminiowym kątownikiem, od góry wpuszczonym w sklejkę. Jak widać na zdjęciu wyżej, w jednym miejscu nie przylega on idealnie. W niczym to nie przeszkadza, jedynie kwestia estetyki. Na kącie i od spodu znajduje się logo Blackrivera. Po odwróceniu miejscówki zauważyłem, że jeden gwoździk wystawał, czyli został krzywo wbity. Normalna sprawa, jednak od przeszkody za prawie 150 zł można wymagać pełnej perfekcji. Przypominam tylko, że przeszkody Blackriver są robione ręcznie. Zdziwiło mnie to, że na dole nie było antypoślizgowego tape'u.

Na przeszkodzie Chris Kraft Signature Ramp zdecydowanie trzeba wykazać się kreatywnością. Combosy na tak krótkiej półce nie są łatwe, ale nie zapominajmy, że można jeździć w obie strony. Myślę, że nawet oba filmiki na początku recenzji nie ukazały wszystkich możliwości, jakie daje ta miejscówka.
Zamek3
2015-12-11 18:10:10

fotorelacja


Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 3.228.220.31 zostanie on zapisany z wpisem.


fingerboard
Najlepsze zdjęcie

aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 158
• ©2004-2020 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies