zdjęcia, mp3, newsy, filmy, artykuły, imprezy

hip-hop informacje

pan_adrian solo, czyli drugi singiel z DegeneryZa produkcję kawałka „Illidan” odpowiada SPC, video zrealizowane zostało przez Dotsite.pl.

 – „Illidan” to mój najbardziej osobisty numer z „Degenery” – mówi pan_adrian. – Od dłuższego czasu chciałem rozliczyć się z przeszłością i zależało mi, aby podkreślić jak funkcjonują małe miasteczka, które niewątpliwie posiadają swoje uroki. Tam każdy każdego zna i wszyscy interesują się bardziej cudzymi sprawami aniżeli własnymi. To była od dawna zaplanowana akcja i Ci o których tam mowa, zapewne domyślają się o jakie wydarzenia się rozchodzi. Oczywiście nie sprowadzam wszystkich do jednego wora, nadal mam tam znajomych i wsparcie, aczkolwiek to miasto niewątpliwie dzieli się na kilka podgrup społecznych gdzie zawsze można znaleźć sprzymierzeńców albo wrogów. Nie ukrywam - daje to mega kopa do działania – dodaje.

 „Degenera” to projekt powstały w wyniku kolaboracji trzech reprezentantów poznańskiego Upojeni Label: Respo, pana_adriana (odpowiedzialnych za rap) oraz producenta Adasha. Album zawierający 12 premierowych numerów pojawi się w kwietniu bieżącego roku. Na „Degenerze” znajdą się także bonus track'i, za które od strony muzycznej w dwóch przypadkach odpowiada producent SPC, również należący do Upojonych.
Na albumie znajdą się zarówno utwory w kolaboracjach jak i solowe tracki. Aktualnie projekt jest w fazie ostatnich prac wykończeniowych, a ekipa zaczyna promocję materiału. Niebawem tracklista, info o gościach oraz start preorderu.

Upojeni to poznański Label zrzeszający kilkunastu raperów oraz producentów. Niedawno pojawiła się druga część pose cut'a od ekipy p.t. „Upowizja 2”: https://youtu.be/1ccEjg94oHE
źródło: Iron Media
IronMedia
2019-03-06 11:50:33

Liczba komentarzy: 0
podpis:

wpisz ander:
pozostało znaków:
Twój IP to: 34.204.186.91 zostanie on zapisany z wpisem.


aktywność na portalu

aktualnie na portalu

zalogowanych: 0, gości: 125
• ©2004-2021 by andegrand.pl
• ISSN 1899-6809
KontaktStopka Redakcyjna
RegulaminPolityka Cookies